wyszukiwanie zaawansowane
Znaleźliśmy 0 wyniki. Pokaż wyniki
wyszukiwanie zaawansowane
znaleźliśmy 0 wyniki
Twoje wyniki wyszukiwania

Analiza rynku

Bardzo często można usłyszeć, że inwestycja w nieruchomości jest bezpieczna, a na nieruchomościach się nie traci. Jak pokazuje historia, ceny nieruchomości podlegają wahaniom, często gwałtownym, a nieumiejętne wydanie pieniędzy na nieruchomość może okazać się nie inwestycją, a ogromnym kosztem.

Dwójka naszych agentów oprócz zajmowania się typowo usługą pośrednictwa, z pasji i zawodu zajmuje się również analizą danych ekonomicznych. Dokonują analizy na podstawie obecnych i historycznych dotyczących zarówno gospodarki, jak i rynku nieruchomości. Dotyczy to skali lokalnej, jak i krajowej.

Opieramy się na danych pozyskiwanych w ramach własnej działalności, wspierając się danymi od urzędów takich jak GUS, czy NBP.

Poniżej kilka przykładowych wykresów:

 

Celem analizy jest przedstawienie przewidywań dotyczących zachowania rynku nieruchomości. Istnieje wiele prawidłowości dotyczących kondycji gospodarki i jej wpływu na nieruchomości. Przykładowymi czynnikami są m.in. pensja minimalna, mediana zarobków, inflacja, stopy procentowe, a nawet trendy na zagranicznych rynkach nieruchomości, choć oczywiście wymienione czynniki są jedynie nieznaczną częścią ich całej puli.

Zapraszamy do czytania naszych krótkich artykułów w kategorii „Blog” na stronie. Co jakiś czas będą pojawiały się tam nasze teksty, opisujące i przybliżające czytelnikowi rynek nieruchomości, jego wahania, a także samą analizę rynku.

Poniżej jeden przykładowy artykuł dotyczący zmienności cen nieruchomości:

 

Preczytaj więcej o zmienności cen nieruchomości w Polsce:
Zapewne każdy słyszał kiedyś, że nieruchomości to bezpieczna i pewna inwestycja, na której się nie traci. Nie do końca tak jest, nieznajomość rynku nieruchomości może skutkować, że ta „bezpieczna i pewna” inwestycja stanie się największym koszmarem. Czemu? Ze względu na zmienność cen nieruchomości. Może się okazać, że cena transakcyjna była zdecydowanie wyższa, niż rzeczywista cena nieruchomości. Na cenę nieruchomości wpływ ma wiele czynników, w ...

Skontaktuj się z naszymi agentami:

    Porównaj oferty